Czym Simple.pl różni się od popularnych raportów kredytowych?

Czym Simple.pl różni się od popularnych raportów kredytowych?

Simple.pl powstał z myślą o przedsiębiorcach, którzy szukają sposobów na świadomą pracę nad swoją zdolnością kredytową. Sami prowadząc firmy niejednokrotnie obawialiśmy się podjęcia złych decyzji finansowych, które mogą rzutować na stabilność i przyszłość naszych przedsiębiorstw. Na rynku można znaleźć wiele bardzo dobrze przygotowanych artykułów o pracy nad zdolnością oraz porównywarek kredytowych. Jednak żadne z rozwiązań nie udostępnia tak obszernych danych, jakie daje raport generowany przez platformę simple.pl.

Gdzie przedsiębiorca może szukać wiedzy o swoim scoringu?

Dotychczas przedsiębiorca poszukując informacji o swojej zdolności kredytowej mógł skorzystać z dwóch alternatyw. Zasięgnąć opinii u pośrednika kredytowego lub wygenerować płatny raport scoringowy przez internet. Żadna z tych form nie wyczerpuje w 100% uzyskania potrzebnych informacji. Pośrednik aby ocenić zdolność bardzo często potrzebuje pełnych wyciągów z kont firmowych, dokumentów finansowych firmy oraz płatnego raportu scoringowego. Pozornie usługi pośrednika są zupełnie darmowe. Jednak jego celem jest sprzedanie produktu finansowego.

Alternatywne raporty kredytowe pokazują jedynie skalę Twoich problemów, ale w żaden sposób nie determinują sposobu w jaki możesz zmienić swoją sytuację. Nie pokazują również wysokości zdolności kredytowej. Nie wiesz więc, na co możesz liczyć ze strony banków lub instytucji finansowych. Są bardziej neonem na drodze, niż drogowskazem dla przedsiębiorcy.

Jak uzyskać realne wsparcie w pracy nad zdolnością kredytową firmy?

Simple.pl jest darmowe i łączy w sobie obydwie korzyści – klasycznego raportu i pośrednika kredytowego. Aby uzyskać informacje o swojej zdolności kredytowej i rekomendacje, jak na nią wpłynąć wystarczy wygenerować raport. Poświęcając zaledwie 5 minut, na platfomie simple.pl bez wychodzenia z domu możesz sprawdzić to, co do tej pory było zarezerwowane tylko dla ekspertów finansowych.

Dzięki platformie otrzymujesz: dostęp do scoringu Twojej firmy, rekomendacje zmian nawyków finansowych, ocenę zdolności kredytowej oraz propozycje produktów finansowych dostępnych dla Twojej działalności gospodarczej. W ten sposób otrzymujesz personalną analizę w oparciu o 6 najważniejszych czynników zdolności kredytowej i jasną instrukcję co robić, aby wpłynąć na jej zwiększenie. Do tego simple.pl szacuje wysokość zdolności kredytowej i podpowiada finansowania, na które stać Twoją firmę. Szybko, bezpiecznie, za darmo.

Więcej treści