Jak działa Simple.pl?

Simple.pl powstał z myślą o przedsiębiorcach, którzy szukają sposobów na świadomą pracę nad swoją zdolnością kredytową. Platforma Simple.pl wspiera firmy w trudnych do podjęcia decyzjach takich jak pożyczka, kredyt bankowy czy wybór faktoringu. Dzięki darmowemu raportowi Simple.pl otrzymasz informacje o swoim scoringu, rekomendacje dobrych zachowań finansowych, prognozę wysokości zdolności kredytowej oraz dobierzesz rodzaj finansowania firmy do jej możliwości. 

Simple.pl w 3 prostych krokach!

Dzięki prostemu procesowi, już w 5 minut otrzymasz gotowy raport zdolności kredytowej. Bogate rekomendacje i szczegółowa analiza pozwoli Ci dużo sprawniej podejmować decyzje finansowe w firmie. Wystarczą 3 kroki:

Krok 1
Uzupełnij swoje dane

Stworzyliśmy prosty formularz, który ułatwia przedsiębiorcy podanie danych nawet z poziomu telefonu komórkowego. Wszystkie banki i instytucje finansowe sprawdzają swoich klientów w zewnętrznych bazach danych (np. BIG Infomonitor, BIG KRD itp.). Simple.pl potrzebuje nr. dowodu i PESEL, aby pobrać dane niezbędne do oceny zdolności kredytowej z ww. baz. 

Krok 2
Uzupełnij informacje o Twojej firmie

Simple.pl jest raportem przeznaczonym dla przedsiębiorców, dlatego zostajesz poproszony o podanie istotnych informacji o swojej firmie. Aby oszacować wysokość zdolności kredytowej i udzielić rekomendacji raport Simple.pl musi poznać rodzaj pełnionej przez Ciebie działalności, długość jej istnienia i zebrać podstawowe informacje o jej profilu. Dane pobierane są po numerze NIP, co znacząco ułatwia Ci wypełnianie formularza. 

Krok 3
Potwierdź swoją tożsamość

Abyśmy mogli pobrać dane z baz, by wyliczyć Twoją zdolność i zaproponować rekomendacje nawyków finansowych, niezbędne jest potwierdzenie tożsamości. Dlatego w kolejnym kroku następuje jednorazowe, w pełni bezpieczne połączenie z Twoim bankiem. Dzięki temu, wyniki raportu zdolności kredytowej uzyskujesz już w 5 minut, bez zbędnej dokumentacji. Po weryfikacji Twojej tożsamości i obliczeniu zdolności Twoje dane finansowe są trwale usuwane.

Gratulacje!
Gotowy raport czeka na Ciebie!

Dzięki platformie otrzymujesz dostęp do scoringu Twojej firmy, rekomendacje zmian nawyków finansowych, ocenę zdolności kredytowej oraz propozycje produktów finansowych dostępnych już teraz dla Twojej działalności gospodarczej. W ten sposób otrzymujesz personalną analizę w oparciu o 6 najważniejszych czynników zdolności kredytowej i jasną instrukcję co robić, aby wpłynąć na jej zwiększenie. Do tego simple.pl szacuje wysokość zdolności kredytowej i podpowiada finansowania, na które stać Twoją firmę.

Szybko, bezpiecznie, za darmo.

Sprawdź ocenę swojej zdolności kredytowej i uzyskaj oferty finansowania w 5 minut