SMEO dołącza do ofert finansowania dla przedsiębiorców w Simple.pl

blog-smeo-simple

Simple.pl powstało, aby wspierać przedsiębiorców w decyzjach finansowych. Wiemy, że prowadząc własną działalność, przedsiębiorcy prędzej czy później poszukują form finansowania rozwoju. Jednak często ich przeszłe decyzje finansowe mają negatywny wpływ na aktualną zdolność kredytową. Jako firma chcemy, aby przedsiębiorcy mogli bez problemów uzyskać takie pieniądze, jakich potrzebują. Ponadto na warunkach, które są dla nich osiągalne – bez wychodzenia z domu i uciążliwych procesów pożyczkowych. Do realizacji tej ambitnej misji zaprosiliśmy m.in. firmę SMEO. Wesprze ona użytkowników platformy simple.pl ofertami faktoringu i limitem finansowania nawet do 1 000 000 PLN

Tworząc nowy produkt – Simple.pl – chcieliśmy zapewnić przedsiębiorcom dostęp do kompleksowych usług pozyskiwania finansowania, w 100% online. Wiemy, że proces pozyskania kredytu w banku jest dość trudny i długi, często przedsiębiorcy dostają decyzję negatywną, nie znając uzasadnienia. W Simple.pl pomożemy przedsiębiorcom w poprawianiu scoringu, damy możliwość wysłania wniosku do kilku instytucji finansowych, w tym faktoringu SMEO, który jest partnerem naszego projektu. Ta współpraca pomoże przedsiębiorcom w skupieniu się na tym co najważniejsze – ich biznesie.

Invisible banking w Polsce bliżej, dzięki współpracy Simple.pl oraz SMEO

Dzisiejsza bankowość ewoluuje wraz z nowymi zwyczajami przedsiębiorców. Banki przestały być już fizycznym miejscem, do którego udajemy się w celu załatwienia spraw finansowych.  Natomiast stały się usługą do której mamy dostęp natychmiast, gdy tego potrzebujemy. Dodatkowo korzystamy z nich w nieograniczony sposób: z poziomu każdego urządzenia podłączonego do sieci, w dowolnej chwili. Simple.pl to platforma, na której przedsiębiorca szybko i zupełnie za darmo uzyskuje szczegółową analizę zdolności kredytowej. Dzięki SMEO dodatkowo firma ma szansę sprawnie poprawić swoją płynność finansową, bez wychodzenia z domu, 24h przez 7 dni w tygodniu uzyskując dostęp do dopasowanej oferty finansowania. Współpraca ze SMEO to kolejny krok wdrażania idei Invisible Bankingu w Polsce.

SMEO - nowoczesny faktoring, jakiego potrzebuje przedsiębiorca

Dzięki współpracy Simple.pl ze SMEO każdy użytkownik ma możliwość finansowania faktur wystawionych z długim terminem płatności na wyjątkowo korzystnych warunkach. Oferta SMEO wychodzi naprzeciw potrzebom nawet przedsiębiorców będących w skomplikowanej sytuacji. Przykładowo, kiedy nie mają odpowiednio długiego stażu działalności, bez zdolności kredytowej lub pochodzą z branż wysokiego ryzyka. To wszystko bez długiego procesu, przy zerowym udziale dokumentacji – w pełni online, bez wychodzenia z domu. Limit finansowania wynosi nawet 1 milion złotych, a dostęp do środków pieniężnych jest błyskawiczny.

Współpraca z Simple.pl umożliwia nam wsparcie kolejnej rzeszy polskich przedsiębiorców, poprawiając ich płynność finansową. Z Simple.pl łączy nas wspólna wizja - chcemy pomóc właścicielom firm pozyskać finansowanie w możliwie najprostszy i najwygodniejszy sposób, bez wychodzenia z domu. Faktoring ułatwi przedsiębiorcom optymalne zarządzanie budżetem firmy i zapewni stały dostęp do środków pieniężnych od razu po wystawieniu faktury. Dzięki faktoringowi nie muszą oni czekać tygodniami na przelewy. Mogą pozwolić pieniądzom od razu „pracować” na rozwój ich biznesów

Więcej treści