Zwiększ szanse
na kredyt dla swojej firmy w 5 minut

Uzyskaj za darmo analizę zdolności kredytowej Twojej firmy wraz z ofertami finansowania na Twoje siły.

Raport dostępny tylko dla JDG

Zupełnie za darmo
Pełne bezpieczeństwo
Tylko 5 minut!

Dobry scoring kredytowy otwiera drzwi do
nowych możliwości, których chcesz w
biznesie najbardziej

Dobry scoring kredytowy
otwiera drzwi do nowych
możliwości, których chcesz
w biznesie najbardziej

Dokładna zdolność kredytowa Twojej firmy

Gdy wiesz, jakie finansowanie możesz otrzymać, nie musisz martwić się o decyzję kredytową i masz pełną kontrolę nad płynnością finansową firmy. Oceniamy Twoje szanse na kredyt i dokładną kwotę, jaką możesz uzyskać.

Personalne rekomendacje, zmieniające Twoją kondycję kredytową

W raporcie poznasz 6 czynników, które wpływają na Twoją wiarygodność. Obniżona ocena Twojego scoringu to przeszłość. Simple.pl daje Ci jasne rozwiązania Twoich problemów i wspiera pozytywne nawyki finansowe.

Oferty finansowania z różnych instytucji

Razem z raportem przygotujemy dla Ciebie oferty finansowania dopasowane do scoringu. To kredyty i pożyczki dobrane do Twoich możliwości i potrzeb.

Raport Kredytowy sprawdził się wśród
przedsiębiorców takich jak Ty

Raport Kredytowy sprawdził się wśród przedsiębiorców takich jak Ty

Nasi partnerzy

Sprawdź ocenę swojej zdolności kredytowej i uzyskaj oferty finansowania w 5 minut

Szybko, bezpiecznie, w Twoim interesie.

Najczęściej zadawane pytania

Treść akordeonu

Obecnie usługa Simple.pl jest bezpłatna. 

Skorzystanie z Simple.pl i pobranie raportu o zdolności kredytowej w żaden sposób nie wpłynie na Twój scoring BIK, ponieważ system wysyła do bazy BIK jedynie tzw. zapytanie monitorujące. Oznacza to, że Twoje wyniki w BIKu są tylko weryfikowane przez Simple.pl, a cała operacja nie zapisuje się w bazie jako zapytanie, które wykonują banki, weryfikując Twoją zdolność kredytową.

Usługa skierowana jest do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną na terenie Polski.

Tak, Simple.pl jest w pełni bezpiecznym serwisem Wdrożone rozwiązania spełniają wysokie standardy bezpieczeństwa przetwarzania informacji oraz danych osobowych. Dostęp do konta niezbędny do oceny historii kredytowej udzielony za pośrednictwem zewnętrznego serwisu Kontomatik jest jednorazowy, połączenie jest szyfrowane i zabezpieczone certyfikatem, a dane logowania nie są nigdzie zapisywane.

Wszystkie banki i inne instytucje finansowe sprawdzają swoich klientów w zewnętrznych bazach danych (np. BIG Infomonitor, BIG KRD itp.). PESEL i nr dowodu są konieczne, aby pobrać z tych baz dane niezbędne do oceny Twojej zdolności kredytowej.

Kontomatik to serwis pozwalający użytkownikom w łatwy sposób udostępniać historię kredytową swojego konta. Simple.pl analizuje udostępnione dane, dzięki czemu jest w stanie precyzyjnie określić zdolność kredytową użytkownika. Dzięki Kontomatik raport o zdolności kredytowej jest gotowy do pobrania już w 5 minut.

Serwis Kontomatik jest w pełni bezpieczny. Spełnia wysokie standardy certyfikatu bezpieczeństwa przetwarzania informacji ISO 27001 i rygorystyczne wymogi RODO oraz posiada licencję AISP/PSD2. 

Bardzo dobre pytanie! Wiemy to z… doświadczenia. Simple.pl jest tworzony przez grupę doświadczonych finansistów z wieloletnim stażem na stanowiskach menedżerskich w sektorze finansów, bankowości i pośrednictwa finansowego. Ponadto Simple.pl stale współpracuje z różnymi bankami i innymi instytucjami finansowymi, dzięki czemu bardzo dobrze zna ich kryteria oceny klientów.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby podejmować
lepsze decyzje

Jaki typ finansowania wybrać do swojej działalności – pożyczka, faktoring czy dotacja?

W biznesie codziennie podejmujesz setki decyzji. Każda z nich ma prowadzić do zwiększania rentowności, czyli generować zysk, który mógłbyś reinwestować. Jednak co w sytuacji, gdy musisz zapewnić dodatkowe finansowanie biznesu? Przeczytaj i dowiedz się, z jakich źródeł finansowania możesz skorzystać i z jakimi korzyściami oraz wadami tych rozwiązań będziesz musiał się zmierzyć. Finansowanie dla Jednoosobowych

Czytaj więcej »

Słownik finansowy zorganizowanego przedsiębiorcy

Stając się przedsiębiorcą z dnia na dzień do Twojego zasobu pojęć trafia całe spectrum trudnych, podobnych do siebie słów. Wiesz, że standardowy Polski przedsiębiorca nie odróżnia Przychodu od Dochodu, a Aktywów od Pasywów? Nie wspominając o tym, aby rozumieć co oznacza „mieć stratę”, „wziąć pożyczkę, a nie „kredyt” i „mieć płynność finansową”. Dlatego przygotowaliśmy słownik

Czytaj więcej »

SMEO dołącza do ofert finansowania dla przedsiębiorców w Simple.pl

Simple.pl powstało, aby wspierać przedsiębiorców w decyzjach finansowych. Wiemy, że prowadząc własną działalność, przedsiębiorcy prędzej czy później poszukują form finansowania rozwoju. Jednak często ich przeszłe decyzje finansowe mają negatywny wpływ na aktualną zdolność kredytową. Jako firma chcemy, aby przedsiębiorcy mogli bez problemów uzyskać takie pieniądze, jakich potrzebują, na warunkach, które są dla nich osiągalne –

Czytaj więcej »
Czym Simple.pl różni się od popularnych raportów kredytowych?

Czym Simple.pl różni się od popularnych raportów kredytowych?

Simple.pl powstał z myślą o przedsiębiorcach, którzy szukają sposobów na świadomą pracę nad swoją zdolnością kredytową. Sami prowadząc firmy niejednokrotnie obawialiśmy się podjęcia złych decyzji finansowych, które mogą rzutować na stabilność i przyszłość naszych przedsiębiorstw. Na rynku można znaleźć wiele bardzo dobrze przygotowanych artykułów o pracy nad zdolnością oraz porównywarek kredytowych. Jednak żadne z rozwiązań

Czytaj więcej »