Nowoczesny leasing bez wychodzenia z domu?

BANER SIMPLE-02 (1) (1)

W Simple.pl stawiamy na proste rozwiązania, które pomagają w prowadzeniu działalności, niezależnie od jej wielkości.  Dlatego na naszej platformie jest już dostępny pierwszy leasing w 100% online.

Praktycznie każdy biznes na rynku wymaga kosztownego sprzętu. Nie ważne, czy jesteś prężnie działającym usługodawcą i musisz wyposażyć biuro, czy też działasz w pojedynkę i potrzebujesz dobrego komputera. Inwestycje w sprzęt są nieodłączną częścią funkcjonowania każdej działalności.

Niestety takie wydatki bardzo często przekraczają możliwości finansowe przedsiębiorstwa lub są dla niego zwyczajnie niekorzystne. Wymagają dużego kapitału i pozbywania się zgromadzonej gotówki.

Szybki leasing online, dzięki współpracy z LeaseLink

W Simple.pl rozumiemy wymagania i problemy przedsiębiorców. Naszym celem jest zapewnienie sprawnego finansowania dla firm, bez czasochłonnych procedur i wychodzenia z domu. Zdajemy sobie sprawę, że kosztowny sprzęt jest niezbędny do funkcjonowania i rozwoju przedsiębiorstw. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów nawiązaliśmy współpracę z nowoczesną firmą leasingową LeaseLink. “Tworząc innowacyjny produkt – Simple.pl – chcieliśmy zapewnić firmom dostęp do kompleksowych usług pozyskiwania finansowania w 100% online.  W Simple.pl pomagamy przedsiębiorcom zrozumieć, w jaki sposób mogą poprawić swój scoring kredytowy oraz jakie instytucje są w stanie zapewnić  im wsparcie finansowe w danym momencie prowadzenia  działalności. Poszerzenie oferty Simple.pl o nowoczesną usługę leasingową, którą oferuje LeaseLink, pozwoli przedsiębiorcom w prosty i szybki sposób sfinansować ich aktualne potrzeby “-  mówi Aleksander Majchrzak, CEO Grupy Wealthon.

Co to jest LeaseLink?

LeaseLink to nowoczesna usługa internetowa, która dostarcza przedsiębiorcom leasing w prosty i szybki sposób. Jak mówią o sobie:

„Sensem naszej pracy jest dostarczanie przedsiębiorcom (b2b) usługi leasingowej w bardzo prosty, przejrzysty i niezwykle szybki sposób. Stworzona przez nas aplikacja oraz podejście do procedur oparte na optymalizacji i nieangażowaniu Klientów w zbędne formalności – sprawia, że jako jedyni na rynku realizujemy usługę leasingową całkowicie on-line, bez żadnych wniosków i dokumentów, 24h / 7 /365.”

LeaseLink należy do grupy kapitałowej mBank. Jest liderem na rynku fintechów leasingowych w segmencie on-line. Z jego usług korzysta już blisko 25 tysięcy klientów, a  ich produkty zintegrowane są w przeszło 3 tysiącach e-sklepów – liderów rynku e-commerce.

Dlaczego leasing jest korzystnym rozwiązaniem dla firm?

Główną zaletą leasingu jest możliwość natychmiastowego zakupu niezbędnego w firmie sprzętu. Wskazujesz potrzebne produkty, a leasingodawca płaci za Ciebie. 

Dzięki temu nie odwlekasz zakupu , a Twoja firma może się szybciej rozwijać.

W taki sposób możesz sfinansować dowolne urządzenia – drukarkę, komputer, czy nawet klimatyzację.

Dodatkową zaletą leasingu jest możliwość optymalizacji podatkowych. Jako przedsiębiorca możesz zaliczyć do kosztów wszelkie wydatki związane z ratą leasingu. Dodatkowo leasing jest znacznie łatwiej uzyskać niż kredyt.

Dlaczego leasing przez Simple.pl?

Nowoczesny przedsiębiorca nie ma czasu na długotrwałe procedury ubiegania się o finansowanie. Dzięki naszym rekomendacjom uzyskasz pełne informacje o swojej zdolności, a dodatkowo bez odchodzenia od komputera podpiszesz umowę leasingu nawet do 50 tys. bez dodatkowych dokumentów. 

Współpracy Simple.pl i LeaseLink pozowli Ci finansować zakupy dokonywane zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych.

Więcej treści